Enerjisa engelli bireylerden CV bekliyor

Enerji sektöründe faaliyet yürüten Enerjisa, aktif olduğu illerde engelli personel istihdam etmeyi planlıyor.
Çalışacak kişilerden maksimum verim elde etmek isteyen Enerjisa, gelecek taleplere göre istihdam alanı oluşturacak. Ayrıca engelli personel işe alınmadan önce temel bazı eğitimlere de tabi tutulacak. Bu eğitimler arasında ihtiyaca göre bilgisayar, yabancı dil, diksiyon gibi alanlar yer alacak. Başvuru sayısı fazla olması halinde, kendi istihdam edemediği bireyleri diğer kuruluşlara önerecek. En az ortaöğretim kademesinden mezun kişiler başvuru yapabilecek. Ayrıca halen üniversite öğrenimi gören ve yakın zamanda mezun olacak kişiler de CV'lerini göndermeleri halinde havuzda değerlendirilecek. Şirket ilk aşamada başarı elde etmesi halinde bunu sistemli hale dönüştürmeyi hedefliyor.
Eğitimde Görme Engelliler Derneği olarak biz de CV'sini gönderen engelli bireyleri Enerjisa'ya önerecek ve sonraki süreçlerde bu kuruluşla işbirliği içerisinde olacağız.
Bu sayfa üzerinden CV'nizi doc, docx, rtf ya da pdf formatında yükleyebilir ya da bu duyuruyu ilgilenebileceğini düşündüğünüz kişilere yönlendirebilirsiniz.

Enerjisa'nın faaliyet yürüttüğü şehirler

Adana, Ankara, Bartın, Çankırı, Gaziantep, Hatay, İstanbul, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale, Kilis, Mersin, Osmaniye, Zonguldak.

Bu alana bilgisayarınızdan CV'nizi seçerek yükleyiniz.