Derneğimiz 3 Yaşında!

Değerli takipçilerimiz;
Bundan tam 3 yıl önce, 28 Ocak 2013 tarihinde, Eğitimde Görme Engelliler Derneği kuruldu. Yaklaşık 6.5 yıldır faaliyette bulunan e-posta grubumuzun en somut çıktısı olan derneğimiz, kurulduğu günden itibaren üye ve takipçilerinin katkı ve fikirleri doğrultusunda çalışmalarını yürüttü. Elde ettiği kazanımlar grupça yapılan fikir alışverişlerinin bir sonucuydu. Derneğimiz bundan sonra da üye ve takipçilerinin katkılarıyla ayakta duracak ve faaliyetlerini sürdürebilecektir.
Daha önce oluşturulan il temsilciliği sistemi sayesinde artık bazı şehirlerde yerel faaliyetler gerçekleştirmeye başladık. 10'dan fazla ilde EGED'in resmi temsilcileri var.
Bu yıl ise, kurumsal altyapımızı güçlendirmek üzere komisyonlar oluşturarak, dernekçe gerçekleştirilecek faaliyetlerimizi bu komisyonlar yoluyla yürütmeyi planladığımız bir çalışma sistemi oturtmayı hedefliyoruz. Böylece herkes katkı sunabileceği alanda derneğimizin faaliyetlerinde söz sahibi olacak. Sizler de bu komisyonlara dahil olarak dernek yönetiminde aktif rol oynamak ve ulusal/uluslararası faaliyetlerimize katılmak için derneğimize üye olabilirsiniz.
Aşağıdaki bağlantı aracılığıyla online üyelik formunu doldurarak üyelik başvurusu yapabilirsiniz.
http://eged.org/onlineuyelik
unutmayalım; değişim ancak ve ancak birlikte gerçekleşir.

kategori: