2017 Ekim zamanı deneyim paylaşım toplantısına katıldık

Sabancı Vakfı Hibe Programları tarafından desteklenen projelerin hikayelerinin anlatıldığı Ekim Zamanı: Deneyim Paylaşım Toplantısı, 25 Ekim 2017 tarihinde yapıldı. Sabancı Center'da gerçekleşen bu toplantıya derneğimiz 3 yıl boyunca destek alan "Engelli Üniversite Öğrencileri İnisiyatifi Projesi" ile katıldı. Derneğimizi temsilen etkinlikte Emre Taşgın ve Bahar Yavuz yer aldılar.
mirgün cabas'ın moderatörlüğünde iki panel halinde yapılan etkinlikte 6 proje tanıtıldı. Toplantının ikinci panelinde proje hikayesini anlatan Emre Taşgın, projenin öğrencilerin kişisel gelişimlerine ve özgüvenlerinin artmasına olan katkılarından bahsetti. Ayrıca hak temelli bakış açısıyla katılımcı öğrencilerin üniversitelerinde yaptığı değişimlere örnekler verdi. Taşgın konuşmaya başlamadan önce proje için çekilmiş kısa tanıtım videosu gösterildi. Projemizin hikayesinin anlatıldığı zaman dilimi, derneğimizin Facebook sayfasında canlı yayınlandı.
Proje hikayesini izlemek için tıklayın Proje tanıtım videosu için tıklayın (erişilebilir) Proje tanıtım videosu (betimlemesiz) için tıklayın Toplantı basın bülteni için tıklayın Ekim zamanı 2017 adlı kitabı indirmek için tıklayın

kategori: