GEÖP 9 yaşında!

Değerli EGED takipçileri;

Bugün 16 Haziran. Görmeyenlerin Eğitim Öğretim Platformu (GEÖP) e-posta grubumuzun kuruluşunun dokuzuncu yıldönümü. Aralıksız faaliyetini sürdüren ve üyelerinin paylaşımlarıyla bugünlere gelen GEÖP, 9 yaşını gururla ve umutla kutluyor!

GEÖP'ün dokuzuncu yaşını kutladığı bugünde, hem Ramazan Bayramı'nın ikinci gününü yaşıyoruz, hem de bir gün sonra gelecek olan Babalar Günü'nü bekliyoruz. Bu vesileyle, tüm takipçilerimizin Ramazan Bayramı'nı ve Babalar Günü'nü kutluyoruz!

Değerli takipçilerimiz; gelecek sene, yani GEÖP'ün 10. yaşını kutlayacağı 2019 yılı bizim için çok önemli. Gelecek dönem eğitimde ve sosyal yaşamda erişilebilirlik adına bulunacağımız faaliyetler, "GEÖP ile 10 yıl" motivasyonuyla gerçekleşecek!

Ve biz, değişimi ancak ve ancak birlikte gerçekleştirebileceğimize inanan EGED ailesi olarak, güzel bir tatil mevsimi ve erişilebilirliğin hüküm sürdüğü bir gelecek dönem diliyoruz!

GEÖP e-posta grubumuza üye olmak isteyen takipçilerimiz, gormeengelli-ogrenciler+subscribe@googlegroups.com e-posta adresine konu kısmı dahil olmak üzere boş bir ileti göndererek ve bir onay iletisi almaları halinde aynı şekilde boş olarak yanıtlayarak grubumuza dahil olabilirler. Bu şekilde gruba üye olmakta zorlanan takipçilerimiz, http://eged.org/node/26 internet adresindeki yönergeleri takip edebilir veya iletisim@egitimdegormeengelliler.org e-posta adresiyle irtibat kurabilirler.

Grubumuz paylaşımlarımızdan yararlanmak ve çalışmalarımıza aktif katılmak isteyen herkese açık!

kategori: